Степлер пневматичний 21PRO призначений для роботи зі скобою 12.8*0.7*0.9 відрізняється продуманой ергономікою, міцним литим корпусом, усиленым бойком, нижнім компенсатором удару, зручним спусковим механізмом.
Виробничники часто користуються даною моделлю, зарекомендувала себе як безвідмовний інструмент. Витратний матеріал для даного степлера розміщений в розділі - скоба "меблева" 12,8 мм (тип А
Виробничники часто користуються даною моделлю, зарекомендувала себе як безвідмовний інструмент. Витратний матеріал для даного степлера розміщений в розділі - скоба "меблева" 12,8 мм (тип А
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meitex |
| Страна производитель | Китай |
| Крепежное средство | Скобы |
| Длина скобы | 16 мм |
| Ширина скобы | 12.8 мм |
| Рабочее давление | 5 бар |
| Вес | 1 кг |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴




