В асортименті інтернет-магазину «Планета Tools» представлені полірувальні круги зі спіненого абразиву середньої жорсткості. Піноабразивні круги підходять для зачищення та грубого зняття поверхневого покриття на виробів з м'якого металу. Дрібнозернистий спінений абразив незамінний для доводкових робіт, надання поверхні матової або сатинової текстури.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Алюминий, Медь |
| Диаметр внешний | 150 мм |
| Диаметр внутренний | 32 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Зернистость | 80 |
| Тип насыпки | Открытая |
Информация для заказа
- Цена: 648 ₴

