
Набор брусків шліфувальних для ручного точильного станка 4шт.
1 046 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (95) 685-49-46
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набор шліфувальних брусків, зібраний спеціально для укомплектування станка заточки ножів і ножиць. Правильно підібране зерно, від крупного до дрібного, а також матеріал, з якого вони вироблені Перший брусок (рожевий) зерно Р100, 92А (електрокорунд + хром титан), груба шліфовка; другий - білий електрокорунд 25А. Р 220, тонка шліфовка; третій - білий електрокорунд 25А Р300, доводка; четвертий - зелений, 64С карбід кремнія Р500, тонка доводка. Також в нашому магазині ви можете придбати станок для ручної заточки ножів і ножиць.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Запорожабразив |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Брусок |
| Тип профиля | Прямоугольный |
| Область применения | Сталь, Чугун, Алюминий, Латунь, Бронза, Нержавеющая сталь, Закаленная сталь, Металл |
| Материал | Электрокорунд |
| Тип связки | Керамическая |
| Зернистость | 220 |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 10 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 046 ₴

