Пістолет клейовий для роботи з клейовими термостержнями діаметром 11.2мм. В комплекті є підставка, що підвищує рівень зручності та комфорту під час роботи. Також може працювати в безпровідному режимі, після нагрівання стержня провід можна від'єднати. Також в нашому магазині ви можете придбати клей під термо пістолет різних кольорів/діаметрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Toolex |
| Страна производитель | Тайвань |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Диаметр стержня | 11.2 мм |
| Максимальная рабочая температура | 200 град. |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴


