
Глибинний насос wisla 4SKM 150 1.1 kw
5 000 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Глубінні (погрудні) насоси Wisla призначені для подавання чистої питної води зі свердловин і колодязів із внутрішнім діаметром від 110 мм. Вони використовуються в системах автоматичного водопостачання, зрошувальних установках у сільському господарстві, садівництві. Можуть використовуватися з використанням механічної або електронної схеми керування в системах автоматичного подавання води. Перевага цих насосів — невеликі габарити (висота насоса) за задовільної продуктивності та високої напори, що дає змогу їх використовувати в свердловинах і колодязях зі стовпом води від 1,5 м і вище.
Конструктивні характеристики:
— мідна обмотка двигуна
— Корпус насоса з неіржавкої сталі
– Робоче колесо з латуні
— провідний вал із неіржавкої сталі
— Однофазний асинхронний оливонаповнений двигун із вбудованим термозахистом і високим ККД
— Механічне ущільнення з вуглепографіту — карбід кремнію з гумовим сильфоном.
— Комплектується пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження
— Довжина кабелю живлення 10 м
Умови застосування:
— Максимальна температура рідини, що перекачується до +40 °C
— Максимальний вміст піску: 0,15%
— Мінімальний діаметр отвору: 110 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Wisla |
| Вид насоса | Скважинный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 97 м |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Повышение давления | Нет |
| Глубина до зеркала воды | 30 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 0.15 мм |
| Вес | 13.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 520 мм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
- Цена: 5 000 ₴
