
Насос Delta JSW 10 M 1,1 kw чавун
2 660 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (95) 685-49-46
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поверхневий насос використовуються в системах поливання садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Є гарним рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску в системах водопостачання приватних будинків і котеджів.
Обмеження:
- перекачувальна рідина: вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- максимальна температура рідини, що перекачується +35 °C
- максимальна температура довкілля +40 °C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Delta |
| Вид насоса | Центробежный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 45 м |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Вес | 13 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 660 ₴
