Технічні дані:
Номінальна напруга 220/230 В
Номінальна подача 720 л/год при напорі 40 м.
Максимальний напор 80 м.
Частота 50 Гц
Потребується потужність 250Вт.
Габаритні розміри 300 мм.
Ø Не більше 105 мм.
Маса не більше 4 кілограмів.
Електронасоси призначені для того, щоб подавати воду з ставків, колодязів та свердловин.
Відсоток гарантії - 12 місяців
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Оризон-Универсал |
| Вид насоса | Вибрационный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 80 м |
| Пропускная способность | 1 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Число водозаборных точек | 2 |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 330 ₴

