
Поверхневий насос Wisla СРМ 158 - 1 0,75 kw чавун
2 720 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (95) 685-49-46
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поверхневий насос Wisla СРМ 158 - 1 0,75 kw
Пряме призначення насосів цього типу — посилення тиску в стаціонарних системах водопостачання, перекачування води з водойм відкритого типу (реки, озера, ставки, ставки) і водяних резервуарів будь-якого об'єму ( баки, бочки, цистерни). Ці насоси забезпечені досить потужними асинхронними однофазними електродвигунами та мають високий ступінь захисту від перегрівання та перевантажень. Крім цього, інженери — технологи заводу продумали і підвищений рівень водонепроникності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Wisa |
| Вид насоса | Центробежный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 45 м |
| Пропускная способность | 5.1 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Повышение давления | Да |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 12 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 720 ₴
