
Глибинний насос Wisla 3 TRW 1,2 - 60 0,37 kw
2 720 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (95) 685-49-46
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Глибинний насос Wisla 3 TRW 1,2 - 60 0,37 kw
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання керівної автоматики (керівні реле, контролери тиску).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Wisla |
| Вид насоса | Скважинный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 50 м |
| Пропускная способность | 1.2 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 370 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 6.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Сталь |
Информация для заказа
- Цена: 2 720 ₴
