Степлер пневматичний Meite, призначений для роботи зі скобою 12.8*0.7*0.9 відрізняється продуманой ергономікою, міцним литим корпусом, усиленым бойком, нижнім компенсатором удару, зручним спусковим механізмом.
Виробничники часто користуються даною моделлю, зарекомендувала себе як безвідмовний інструмент. Витратний матеріал для даного степлера розміщений в розділі - скоба "мебліва" 12,8 мм (тип А
Виробничники часто користуються даною моделлю, зарекомендувала себе як безвідмовний інструмент. Витратний матеріал для даного степлера розміщений в розділі - скоба "мебліва" 12,8 мм (тип А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meitex |
| Країна виробник | Китай |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Довжина скоби | 16 мм |
| Ширина скоби | 12.8 мм |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴




