
Бур проломний по бетону 50мм Коронка з подовжувачем
5 500 ₴
- В наявності
+380 (95) 685-49-46
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коронка проломна по бетону з подовжувачем 1000мм. Хвостовик SDS Max, M22. Конструкція добре себе зарекомендувала як аналог проломного бура 50х1000. Також в асортименті подовжувачі різних довжин, підберемо під ваші потреби, від 250 до 1000 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 1000 мм |
| Загальна довжина | 1150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴
